

Підставка під автомобіль гвинтова складана Heavy Duty 12т 456-710 мм TORIN TRF3201
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гвинтова опорна стійка для вантажних автомобілів, опора для домкратів, підставка під вантажний автомобіль. Вантажність опори — 12тонн.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boro |
| Країна виробник | Китай |
| Висота підйому | 710 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 12000 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гвинтовий |
| Власна вага | 19.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота підхоплення | 456 |
- Ціна: 7 716 ₴

