
Тепловізор BOSCHPRO GTC 600 C Professional (0601083500)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тепловизор BOSCHPRO GTC GTC 600 C Professional (0601083500)
Детальна візуалізація температурної різниці з інтелектуальним протоколюванням результатів
Висока термічна роздільна здатність та широкий діапазон вимірювань для максимального використання
Голосові нотатки та додаток BOSCHPRO Thermal дозволяють легко документувати теплові зображення
Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача та бездоганно інтегровані функції забезпечують успішні результати з мінімальною кількістю натискань
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.56 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Джерела живлення | GBA 12V 2.0Ah |
| Доставка/Оплата | Термін доставки до 3 днів |
| Діапазон вимірювань | -20 ... +600 |
| Размер дисплея | 3.5" |
| Точность измерения температуры, ± | ±2.0 °C |
- Цена: 83 064 ₴

