Топ










Ніж складний Ganzo G747-1-WD2
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 162 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 92 мм |
| Марка стали | 440C |
| Материал корпуса | дерево |
| Общая длина | 210 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 121 мм |
| Твердость клинка | 58 HRC |
| Тип замка | Auto lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | викидні, автоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | bowie |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 780 ₴


