

Ніж складний Ganzo G7212-WD2
Опис ножа Ganzo G7212-WD2:
Компактний кишеньковий ніж підходить для всіх поїздок на природу: туризму, риболовлі, кемпінгу, зайняти спортом. А така зручна модель, як Ganzo G7212-WD2 ще і вимагає мінімального догляду, залишаючись в прекрасному робочому стані. Цей ніж виготовлений з матеріалів високої якості, а всі його окремі деталі акуратно стикуються між собою. Лезо ножа має довжину 85 мм. Воно виготовляється зі сталі 440С — одного з найбільш популярних ножових сплавів. Ця сталь має гарну захищеність від корозії, що дуже корисно для ножів, що використовуються у польових умовах. До того ж, твердість металу 58-60HRC, дозволяє ножам протягом тривалого часу залишатися якісно заточеними. Заточення ріжучої кромки в даній моделі виконана гладко.
Рукоятка отримала класичний дизайн і виготовлена з природних матеріалів. Невелика ділянка близько клинка зроблений сталевим, решта ж поверхня — дерев'яна яна. Причому накладки просочені особливим складом і пофарбовані, щоб дерево було захищеним від впливу зовнішніх факторів і могла прослужити довше. В ручці ножа є наскрізний отвір для кріплення темляка, а крім того, з однією з сторін розміщується кліпса для фіксації Ganzo G7212-WD2 на ремені.
В якості замикаючого механізму, ніж встановлений замок Button Lock. Такий механізм легко спрацьовує при натисканні на кнопку однією рукою, але повністю виключає самовільне відкриття або додавання клинка. А крім того, він відомий великою довговічністю.
Особливості:
- невеликий кишеньковий ніж;
- модель оснащена довговічним замком Button Lock;
- для клинка обібрана сталь 440С — нержавійка;
- лезо зроблене плэйновым (добре заточеним);
- розмір клинка становить 85 мм до рукояті;
- товщина леза досягає 3 мм;
- ніж загартований до 58-60 HRC;
- рукоятка виготовляється з дерева;
- у ножа є кліпса для носіння на ремені.
Гарантія: Ножі Ganzo G7212-WD2 пропонуються покупцям з офіційною гарантією від виробників, яка діє протягом 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 135 г |
| Вид ножа | кишеньковий, викидний |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 85 мм |
| Марка стали | 440C |
| Материал корпуса | дерево |
| Общая длина | 200 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 115 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Button lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | викидні, автоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 940 ₴

