




Ніж складний Ganzo G711 чохол

Опис Ganzo G711:
Одна з новинок від компанії Ganzo, складаний ніж G711. Модель G711 має привабливий дизайн. Лезо ножа з прямою заточуванням виконано з легованої сталі з високим вмістом вуглецю 440С, що забезпечує йому хороші експлуатаційні характеристики. Нержавіюча сталь 440С після гарту набуває твердість близько 58-60 одиниць за шкалою Роквелла і довгий час тримає заточку. Також сталь 440С відрізняється підвищеною зносостійкістю в порівнянні з іншими марками «нержавійки».
Рукоять моделі G711 має зручну ергономічну форму, яка забезпечує комфортне утримання ножа під час роботи. Накладки на рукоять виконані з композитного матеріалу G10, який має високі зносостійкість і механічну міцність. Також G10 відрізняється підвищеними зчіпними властивостями, що дозволяє впевнено утримувати ніж мокрими руками. Наявність металевої кліпси дає можливість закріпити ніж G711 в кишені таким чином, що він не заважає під час ходьби. Замок Axis Lock забезпечує надійну фіксацію леза у відкритому стані.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 160 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 87 мм |
| Марка стали | 440C |
| Материал корпуса | склотекстоліт G10 |
| Общая длина | 200 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 113 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.8 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | хром |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 970 ₴






