




Ніж складний Ganzo G7212-BK чорний
Опис ножа Ganzo G7212:
Компанія Ganzo продовжує поповнювати лінійку практичних і функціональних доладних ножів. Цього разу до асортименту товарів приєднався ніж Ganzo 7212. Цей клинок орієнтований на туристів, любителів риболовлі та інших видів активного відпочинку за межами міста. Він зручний, практичний, надійний, а крім того, досить привабливий в плані дизайну.
Ganzo 7212 виготовлений в класичному стилі. Його клинок отримав пряму заточку, яка вважається найбільш універсальною і підходить для роботи з переважною кількістю матеріалів. Тип обробки поверхні леза — шліфування "stone-washed". Ну а в якості матеріалу для нього використовується нержавіюча сталь 440С. Клинок з цього сплаву не вимагає особливого догляду і довгий час залишається гострим навіть при роботі з твердими матеріалами. Твердість ж самого металу становить 58-60 HRC.
Рукоятка ножа Ganzo 7212 — комбінована. Частково для її виготовлення використовується та ж сталь 440С. Інші деталі зроблені з сучасного композитного склопластику під назвою G10.
Ніж фіксується в робочому або закритому стані за рахунок замку Auto Lock. Це один з найбільш надійних механізмів, який, тим не менш, дозволяє легко відкрити ножа однією рукою.
Особливості:
- для клинка використовується сталь 440С (нержавійка);
- твердість клинка становить 58-60 HRC;
- довжина леза — 8,5 см;
- вага ножа — 135 г;
- рукоятка виготовлена із сталі і склопластику;
- заточка прямого типу;
- складаний ніж з фіксатором Auto Lock
Гарантія: Кожен покупець ножа Ganzo 7212 отримує гарантію на нього, яка залишається дійсною протягом 12 місяців.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 135 г |
| Вид ножа | кишеньковий, викидний |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 85 мм |
| Марка стали | 440C |
| Материал корпуса | G10 |
| Общая длина | 200 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 115 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Auto lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | викидні, автоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний, зелений |
- Цена: 940 ₴






