




Ніж складний Ganzo G713 чохол
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Ganzo G713:
Чудовий складаний ніж G713 від компанії Ganzo. Лезо моделі G713 виконано з легованої сталі 440С, яка використовується більшістю відомих виробників ножів. Нержавіюча сталь 440С чудово тримає заточку і має твердість 58-60 HRC. Рукоятка складного ножа G713 мають зручну ергономічну форму, яка сприяє комфортному утримання ножа під час роботи. Накладки на рукояті з синтетичного матеріалу G10, що забезпечують безпеку роботи навіть мокрими руками.
Замок ong>Back Lock забезпечує надійну фіксацію леза з прямою заточуванням у відкритому стані. Наявність сталевий кліпси дозволяє надійно закріпити ніж G713 в кишені брюк або на ремені. Дана модель, завдяки невеликій масі і компактним розмірам, чудово підійде для щоденного використання в місті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 135 г |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 90 мм |
| Марка стали | 440C |
| Материал корпуса | склотекстоліт G10 |
| Общая длина | 210 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 120 мм |
| Твердость клинка | 58-60 HRC |
| Тип замка | Back lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | хром |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 810 ₴



