




Ніж складний Ganzo G738-WD1 дерево
Опис G738-W1:
Ніж Ganzo G738-W1 передбачає всі нюанси, які важливі для клинка туристичного призначення. Він зроблений з нержавіючої сталі, марка якої називається 440С. Це якісний метал з високою стійкістю до іржавіння і іншим видам корозії. У той же час, завдяки більш високому, порівняно з іншими сталями своєї групи, змістом вуглецю і легированию хромом, марганцем і молібденом, цей метал гартується до твердості 58 HRC. Ножі із сталі 440С легко заточуються, але довго не втрачають заточування, можуть використовуватися на рибалці і в інших ситуаціях з високою вологістю. Вони потребують мінімального догляду з боку свого власника.
Клинок ножа Ganzo G738-W1 добре заточений. Ріжуча кромка трохи подовжена за рахунок форми леза drop point. Цим ножем зручно робити більшість робіт, які актуальні для відпочинку на природі. У тому числі приготування їжі та виконання господарських завдань. Довжина клинка в цій моделі дорівнює 89 мм.
Що стосується рукоятки, то для неї використовується дерево.
Замок Axis-Lock регулює ножі Ganzo G738-W1 положення клинка. Завдяки йому, користувач може абсолютно безпечно використовувати ніж, не побоюючись, що він може самостійно скластися або відкритися. Вага даної моделі теж невеликий — 133 р. Так що Ganzo G738-W1 повністю відповідає уявленням про зручному і надійному туристичному ножі.
Особливості:
- якісний нержавіючий метал 440С;
- розмір по довжині клинка — 89 мм;
- товщина пластини леза — 3,3 мм;
- сталь загартована до 58 HRC твердості;
- для рукоятки використовується дерево;
- ніж важить 133 г;
- клинок блокується замком Axis-Lock.
Гарантія: Дванадцять місяців гарантії якості отримують всі покупці моделі Ganzo G738-W1.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ganzo |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 120 г |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 89 мм |
| Марка стали | 440C |
| Материал корпуса | дерево |
| Общая длина | 210 мм |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | викидні, напівавтоматичні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.3 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | хром |
| Цвет рукоятки | коричневий, бежевий |
- Цена: 1 060 ₴

