




Ліхтар ручний Fenix FD20
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Основний каталог товарів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fenix |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 87 г |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Дальность м. | 115 м |
| Диаметр | 20 мм |
| Диаметр головной части | 25.4 мм |
| Длина | 153.2 мм мм |
| Комплектация | Ліхтар з чохлом і ремінцем на руку, 2 батарейки формату АА, додаткове кільце ущільнювача і гумова накладка на кнопку. |
| Оптический зум | Да |
| Режимы работы | 4 |
| Светодиод | CREE XP-G2 S3 |
| Тип | кишеньковий |
| Цвет светодиода | білий / жовтий |
| Элементы питания | AA |
- Цена: 1 860 ₴






