Новинка


Ніж складний Ontario RAT-1 D2 Carbon (8867CF)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис ножа Ontario RAT-1 D2 карбон:
Серійний випуск" щури " Ontario Rat Folder 1, D2, Carbon Fiber (артикул 8867CF)
Гладкий лискучий карбон в якості накладок на рукояті надає чудовий вигляд і створює теплі і приємні відчуття в руці. Інструментальна сталь D2 з дуже високою твердістю (60-62 HRc) дозволяє не думати про заточування ножа дуже-дуже довго і володіє агресивним різом, який характерний для цієї сталі.
Характеристика:
Вага: 152 г
Довжина леза: 92 мм
Довжина загальна: 219 мм
Товщина клинка: 3 мм
Сталь: D2
Твердість: 60-62 HRc
Блокування леза: LinerLock
Матеріал рукояті: Carbon Fiber
Країна виробник: Тайвань
Виробник сталі: Японія
Країна постачальник: США
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ontario |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 152 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантия | 3 місяці |
| Длина в сложенном состоянии | 127 мм |
| Длина клинка | 92 мм |
| Марка стали | D2 |
| Материал рукояти | вуглецеве волокно |
| Общая длина | 219 мм |
| Твердость клинка | 60-62 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Тип товара | Ножі |
| Типы складных ножей | з фіксацією |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | normal blade |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | карбон |
- Цена: 3 659 ₴

