



Ніж складний Ontario Utilitac 1A BP Black(8873)

Опис ножа Ontario Utilitac 1A BP:
Напівавтоматичний складной ніж Utilitac 1A BP Ontario обладнаний коротким клинком, виготовленим з відмінною японської нержавіючої сталі.
Текстурована рукоять з виїмкою під великий палець зручно лягає в руку. Витягується клинок однією рукою за допомогою шпенька, а про безпеку ножа традиційно опікується лінійний замок.
В якості матеріалу для клинка використана японської нержавіюча сталь японського виробництва AUS-8. Цей сплав забезпечує клинку відмінні ріжучі властивості, механічну міцність і високу стійкість до окислення. Ніж з чорним покриттям Ontario Utilitac 1A BP менш схильний до впливу вологи і не дає відблисків на сонці. Невеликий клинок має профіль Drop-Point з досить високими спусками і посиленим вістрям.
Для відкриття ножа використовується шпенек під обидві руки, а утримує клинок надійний механізм лінійного типу Liner-Lock. За допомогою кнопки здійснюється додаткова блокування ножа у відкритому і закритому положенні.
Цілісні лайнери рукояті виготовлені з нержавіючої сталі, а накладки – з легендарного ударостійкого стеклотектолита G-10. Яскраво виражена текстура по всій поверхні накладок забезпечує надійність утримання інструменту і точність роботи. Для носіння ножа на кишені, на рукояті закріплена зручна кліпса, для якої передбачено два положення. Також є отвір для страхувального шнура.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ontario |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 128 г |
| Вид ножа | кишеньковий |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 76 мм |
| Марка стали | AUS-8 |
| Материал корпуса | G-10 |
| Общая длина | 181 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 102 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.8 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 3 003 ₴

