Новинка








Ніж складний Ontario Utilitac II JPT-3R SP(8904)
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Опис ножа Ontario Utilitac II JPT-3R:
Популярна модель американського складного ножа. Невеликий ніж (в складеному вигляді довжина 11 см) зручно носити в кишені або на поясі (є знімна кліпса для закріплення). На рукояті є отвір для страхувального корду. Ніж складаний UTILITAC 8904 Ontario відкривається легко, одним рухом: для цього передбачений шпенек під обидві руки.
Зроблений з надміцної сталі AUS8, складаний ніж UTILITAC 8904 Ontario буде надійно служити вам довгий час.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ontario |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 128 г |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 89 мм |
| Марка стали | AUS-8A |
| Материал корпуса | Zytel |
| Общая длина | 203 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 1147 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.05 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 2 562 ₴

