Новинка






Мачете Ontario CT2 12" Sawback(8287)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис мачете Ontario CT2 12" Sawback - Retail Pkg:
Великий гострий клинок виготовлений з вуглецевої сталі з загартуванням 50-55 HRC - це міцний і довговічний матеріал високої твердості.
Чорне покриття фосфату цинку є додатковим захистом від корозії.
Лезо має класичну форму латиноамериканського мачете.
Рукоятка виконана з ударостійкого поліпропілену - твердого полімеру, стійкого до механічних пошкоджень і подряпин. Рукоять має зручну для долоні форму з закругленими кутами і отвір для шнура.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ontario |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | мачете |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 318 мм |
| Марка стали | 1095 |
| Материал корпуса | пластик |
| Общая длина | 450 мм |
| Твердость клинка | 52-55 HRC |
| Тип ножа | нескладаний |
| Толщина клинка | 3.18 мм |
| Форма клинка | normal blade |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 2 347 ₴

