Новинка






Мачете Ontario 1-18"(6144)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Опис мачете Ontario 1-18"- Retail Pkg:
Кукрі Ontario 1-18 має видовжене лезо з антибліковим покриттям, виконаний з високоміцної сталі 1095 Carbon Steel. Завдяки цьому модель характеризується підвищеною силою удару і може застосовуватися на дальніх дистанціях. Рукоять з антиковзаючого пластику, має ергономічну форму і являє з лезом єдину конструкцію. Тому ножа дуже зручно лягає в руку, не згинається і не вислизає навіть при роботі в рукавичках. Мачете Онтаріо 18 – першокласний презент для мисливця або лісника, садівника або туриста.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ontario |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | мачете |
| Гарантия | 14 днів |
| Длина клинка | 460 мм |
| Марка стали | 1095 |
| Материал корпуса | пластик |
| Общая длина | 610 мм |
| Твердость клинка | 50-55 HRC |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | нескладаний |
| Толщина клинка | 3 мм |
| Форма клинка | normal blade |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 2 388 ₴

