


Мачете Ontario CT5 22"(8291)
Опис мачете Ontario CT5 22" - Retail Pkg:
Мачете легко і швидко впорається з поставленими завданнями: розщеплення, рубки або різання. Лезо виконане з високоміцної сталі, а ергономічної форми рукоять виготовлена з антиковзаючого пластику. Цілісна конструкція виключає можливість виробу згинатися і вислизати з рук, навіть якщо Ви працюєте в рукавичках. Рукоять з отвором для корду або ременя виконана з високоміцного матеріалу Zytel, який не стає крихким навіть при низьких температурах, і не схильний до дії вологи і хімічних сполук. Інструмент ідеально підходить для щоденних робіт на садовій ділянці або в лісі, володіє гарним і точним ударом. Піхви в комплект не входять.
Мачете - це сильний, красивий, якісний і функціональний аксесуар, який успішно прослужить Вам довгі роки. Дизайн розроблений провідними майстрами американської збройової компанією Ontario Knife Company.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ontario |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | мачете |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 572 мм |
| Марка стали | 1075 |
| Материал корпуса | пластик |
| Общая длина | 704 мм |
| Твердость клинка | 52-55 HRC |
| Тип ножа | нескладаний |
| Толщина клинка | 3.18 мм |
| Форма клинка | normal blade |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 2 583 ₴

