Новинка








Ніж складний Ontario Utilitac II JPT-3S SP(8908)
Описание
Характеристики
Информация для заказа

Опис ножа Ontario Utilitac II JPT-3S:
Завдяки класичної геометрії, бездоганною заточуванні і твердої сталі клинок володіє підвищеними можливостями і буде вкрай корисний у тих випадках, коли потрібна тривала або тяжка робота. Рукоять ножа Ontario Utilitac II JPT-3S Drop Point злегка звужується від клинка і має рифлені накладки зі спеціального пластику. Це забезпечує впевнений хват — невід'ємна властивість будь-якого якісного ножа.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ontario |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 89 мм |
| Марка стали | AUS-8 |
| Материал корпуса | Zytel |
| Общая длина | 203 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 119 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.05 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | сірий |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 2 327 ₴

