



Ніж складний Ontario RAT-1A BP Black(8871)

Опис ножа Ontario RAT 1 Assist G-10 чорний клинок сатин, чорний
За свою більш ніж 120-річну історію Ontario Knife Company створювали ножі для будь-яких потреб: починаючи від обробних і кухонних ножів і закінчуючи висококласними ножами для військових потреб. Приміром, ONC Байонет – один з найбільш відомих ножів у всьому світі.
Також знаменитий ніж Rat Ontario широко любимо за свої якості серед мисливців і шанувальників активного відпочинку, він неодноразово отримував нагороди як кращий ніж для туризму. Купити ніж Ontarioстоїть за відмінне співвідношення ціни та якості, найкращу сталь і продуманий дизайн. «Щур» Онтаріо так само сподобається міським жителям завдяки розміру ножа і його можливостям.
Щоб завжди надавати своїм покупцям кращий результат, Ontario Knife співпрацює з відомими фахівцями з виживання, дизайнерами ножів і мисливцями. І кожен рік крім класичних ножів, асортимент ножів Онтаріо поповнюється новими моделями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ontario |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, мисливський, рибальський |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 89 мм |
| Марка стали | AUS-8 |
| Материал корпуса | G-10 |
| Общая длина | 216 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 127 мм |
| Твердость клинка | 55-56 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 2.92 мм |
| Форма клинка | normal blade |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 4 244 ₴

