



Ніж складний Ontario Utilitac II JPT-3S BP Black(8906)

Опис ножа Ontario Utilitac II JPT-3S Black:
Складаний ніж від відомої американської фірми Ontario добре покаже себе в будь-яких умовах. Відмінно підійде рибалкам, туристам і екстремалам.
Клинок цього ножа виконаний з японської нержавіючої сталі AUS-8А і покритий чорним покриттям антивідблиску. Не схильний до корозії, довго зберігає гостроту і легко заточується. Завдяки широкому і міцному клинку, а також високоякісному замку, ніж добре підходить для грубої роботи. Фальшлезвие на обуху забезпечує клинку хорошу проникаючу здатність.
Ніж легко розкладається однією рукою і надійно фіксується в розкритому положенні. Шпенек для відкриття подвійної, а кліпса для кріплення до одягу або спорядження може встановлюватися з обох сторін рукояті, тому ніж підходить як правші, так і лівші. Рукоятка ергономічної форми, накладки з резинопластика не ковзають в мокрій або жирної руці, насічки забезпечують більш надійне утримання. На рукояті є отвір для шнура або темляка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ontario |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид ножа | кишеньковий, туристичний, тактичний |
| Гарантия | 1 рік |
| Длина клинка | 89 мм |
| Марка стали | AUS-8 |
| Материал корпуса | Zytel |
| Общая длина | 203 мм |
| Размер в сложенном состоянии | 119 мм |
| Твердость клинка | 56-58 HRC |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип заточки | прямий |
| Тип ножа | складаний |
| Типы складных ножей | викидні, з фіксацією |
| Толщина клинка | 3.05 мм |
| Форма клинка | drop-point |
| Цвет клинка | чорний |
| Цвет рукоятки | чорний |
- Цена: 2 347 ₴

